Verder naar inhoud

Team Data & Inzicht

Ons team bestaat uit vier scrumteams: een Data Science & AI-team en drie Business Intelligence-teams. Samen zijn we met zo’n 35 gedreven professionals, waaronder data engineers, data-analisten, data scientists, product owners en scrum masters.

De meeste collega’s komen uit de regio en delen een gezamenlijke missie: écht het verschil maken voor de inwoners die te maken hebben met schade door de gaswinning. Met onze expertise zetten we data in om de schadeafhandeling milder, menselijker en makkelijker te maken. Wil jij hieraan bijdragen? We hebben regelmatig vacatures!

Team Data & Inzicht: wat doen we?

Wij zorgen voor betrouwbare informatieproducten. Denk aan het bouwen van dashboards voor management informatie, de inzet van AI om dossiers snel te doorzoeken en het ontwikkelen van een chatbot om medewerkers te ondersteunen.

Onze inspanningen dragen zichtbaar en aantoonbaar bij aan het maatschappelijke belang van de inwoners met schade. Door continu te meten, evalueren en leren, verbeteren we onze aanpak en vergroten we de waarde die we toevoegen voor de inwoners.

Heb jij de expertise die we zoeken?

Ons team beschikt over veel kennis van processen en regelingen. Maar we staan niet stil! We zoeken versterking van professionals die ons kunnen helpen bij:

  • Het verder ontwikkelen van datagedreven werken als strategisch thema
  • De overgang van SAS naar Power BI
  • De professionalisering van data science en AI in productie

Heb jij de kennis, ervaring en de drive om ons hierbij te helpen? Dan maken we graag kennis met jou! Neem contact op met onze recruiter, Tjerko van der Wouden voor een kennismakingsgesprek. We zien je graag!