
Op de derde dag na de beving in Westerwijtwerd stond de stand van het aantal nieuwe schademeldingen vandaag om 17.00 uur op 1.526. We ontvingen 58 meldingen van een acuut onveilige situatie (AOS).
Aanvragen komen zowel telefonisch als via de website bij ons binnen. Het AOS-team bezocht tot nu toe 50 plaatsen waar een AOS was gemeld. Er werden 9 meldingen gegrond verklaard. Op deze adressen worden beveiligingsmaatregelen getroffen.
Schademeldingen per gemeente
Schade melden
Doe hier een schademelding of een melding van een acuut onveilige situatie. Als er sprake is van een levensbedreigende situatie, bel dan 112.
Schadeloket zondag geopend
Ook in de komende dagen werken er extra mensen op het schadeloket om bewoners te woord te staan en hen te helpen bij het melden van schade. Daartoe zal het schadeloket ook aanstaande zondag geopend zijn, van 8.00 uur tot 17.30 uur.
Updates volgen
In het komende weekend zullen we zowel op zaterdag als zondag rond 17.30 uur een update geven van de stand van zaken.