Verder naar inhoud

Klacht contactpersoon

Klacht
  • Gedrag & communicatie
  • Ontvangen op: 02-12-2024
  • Afgehandeld op: 25-03-2024
  • Onderdeel: Prestatiesturing
  • Functie beklaagde: Niet van toepassing
  • Oordeel: Ongegrond

Klacht

Klager vindt het niet zorgvuldig dat de contactpersoon niet reageert indien dit nodig is. Volgens klager reageert de contactpersoon niet als het hem/haar niet zou uitkomen of fouten maakt. Verder noemt klager dat niet is gereageerd op het vorige schrijven met als gevolg dat het Instituut alle schade van zou moeten accepteren en oplossen.

Bevindingen

Klager heeft niet nader toegelicht waarom klager niet tevreden is over het handelen van de contactpersoon, daarom zijn wij van oordeel dat de contactpersoon in zijn/haar rol de taak zorgvuldig heeft uitgevoegd. Er is contact geweest op de momenten dat klager dit wenste. Daarnaast geldt dat het andere dossier van klager nog zal worden afgehandeld en een nader onderzoek daarvoor is ingepland.

Oordeel

Gelet op het zorgvuldig handelen van de contactpersoon van klager en het nog af te handelen dossier van klager, heeft het Instituut de klacht van klager ongegrond verklaard.

Neem contact op Wij helpen u graag

  • Stuur ons een bericht

    We streven ernaar binnen 5 werkdagen te reageren.

    Stuur ons een bericht
  • Bel met één van onze medewerkers

    Bereikbaar op werkdagen tussen 08.00 tot 17.30 uur via 0800 – 4444 111.

    Bel ons
  • Bezoek een steunpunt

    Bezoek één van onze locaties en word persoonlijk geholpen.

    Steunpunten
  • Ontvang onze nieuwsbrief

    Meld u aan en ontvang onze nieuwsbrief.

    Meld u aan voor de nieuwsbrief